COVID-19 – Działamy bezpiecznie

 

 

Szanowni Państwo,

rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązujący stan epidemii w Polsce i pandemii na świecie spowodowały ograniczenie lub nawet wstrzymanie działalności firm w niektórych branżach. Chcemy jednak zapewnić Państwa, że nasza firma, przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności i podjęciu działań zapobiegawczych, działa w normalnym trybie realizując napływające zamówienia.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, klientów oraz ich bliskich jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego też, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz WHO, wprowadziliśmy środki ochrony w siedzibie firmy oraz tryb pracy zdalnej, ograniczając także krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe. Jednak gwarantujemy, że nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji poprzez połączenia telefoniczne, za pośrednictwem poczty elektronicznej czy telekonferencji w godzinach funkcjonowania firmy, w gotowości aby rozwiązać każdy problem lub Państwa wątpliwość.

Jednocześnie z uwagi na obecną pilną potrzebę instalacji gazów medycznych w szpitalach, zwłaszcza w tych przekształconych w szpitale zakaźne, nasi instalatorzy, przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności, nadal kontynuują swoją pracę aby zapewnić wszystkim chorym dostęp do niezbędnych mediów ratujących ich życie i zdrowie.

Pragniemy Państwa zapewnić, że jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację Państwa zamówień i dokładamy wszelkich starań aby jak najmniej odczuwalne były dla Państwa negatywne skutki wynikające z obecnej sytuacji. Jesteśmy w ścisłym kontakcie z kurierami i firmami spedycyjnymi aby zapewnić jak najmniej zakłóceń w dostawach krajowych oraz eksportowych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości czy obecna sytuacja pandemii koronawirusa wpłynie na realizację Państwa zamówienia prosimy o kontakt z krajowym działem sprzedaży: +48 71 398 02 11-13, handlowy@inmed.pl lub działem eksportu: +48 71 398 02 28, export@inmed.pl.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, życząc dużo zdrowia oraz siły w tym trudnym czasie.

Zespół INMED-Karczewscy

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Projekt unijny