W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu nasza firma przystąpiła do Klubu Przyjaciół K.I.D.S., aby wspólnie wspierać dziecięce szpitale w Polsce. Pierwszym szpitalem, który Fundacja wspiera w transformacji, jest Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, jeden z największych szpitali, leczący rocznie 80 000 dzieci z całej Polski. Na początek nasze panele nadłóżkowe MERYart, w bajkowych motywach, zasilą remontowany oddział immunologii CZD. A niebawem kolejne projekty!

 

Kilka słów o Fundacji K.I.D.S.:

Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali to pierwsza fundacja, która patrzy na szpitale oczami małych pacjentów, ich rodziców, lekarzy i pielęgniarek. Wspiera ich w codziennej walce z chorobą.

Fundacja K.I.D.S. wprowadza innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort pracy personelu medycznego, redukują stres u pacjentów, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają całe doświadczenie związane ze szpitalem.

Stopniowo zamienia szpitale dziecięce w miejsca bardziej przyjazne i nowoczesne. Miejsca, w których wszyscy rozumieją, że dobre samopoczucie pacjenta przyspiesza proces leczenia.

 

Fundacja K.I.D.S. tworzy szpitale przyszłości:

  • Korzysta z know-how i doświadczenia dużych korporacji oraz ich ekspertów, inspiruje zmiany systemowe i pomaga szpitalowi w transformacji.
  • Angażuje start-upy i firmy technologiczne w poszukiwanie i wdrażanie innowacji, które mają zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort leczenia pacjentów.
  • Zbiera środki na rewitalizację i rozbudowę nowoczesnej i wygodnej infrastruktury.

 

Więcej informacji o działalności Fundacji można znaleźć na stronie www.kids.org.pl.

 

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Projekt unijny