Esculap – Szpital XXI wieku

24 maja o godz. 11:00 odbędzie się webinarium, w ramach którego opowiemy o błędach i ich następstwach w projektowaniu instalacji gazów medycznych. Gościem specjalnym będzie mgr inż. Radosław Niedzielski, który jest technologiem medycznym specjalizującym się w obiektach użyteczności publicznej z działalnością medyczną i okołomedyczną.

Dostępność obiektów budowlanych nie zależy wyłącznie od eliminacji barier architektonicznych. Wykład ma na celu przybliżenie wpływu wykończenia pomieszczeń na poprawę lub pogorszenie dostępności. Jest to szczególnie ważne w obiektach medycznych, w których statystycznie przebywa najwięcej osób o obniżonej sprawności i percepcji, a zastosowane materiały i technologie powinny ułatwiać utrzymanie reżimu sanitarnego.

Program wydarzenia:

PPG – Nowoczesne powłoki ochronne przeciwbakteryjne i spełniające wymogi ochrony higienicznej w szpitalnictwie

ECOPHON – Szpitale na nowo –  akustyka i mniejszy wpływ na środowisko

INMED – Błędy i ich następstwa w projektowaniu instalacji gazów medycznych

VITRULAN – Systexx by Vitrulan – Higieniczno – funkcyjne zabezpieczenie dla ścian i sufitów.

Gość specjalny

Mgr inż. Radosław Niedzielski jest technologiem medycznym specjalizującym się w obiektach użyteczności publicznej z działalnością medyczną i około medyczną. Ukończył WBLIW Politechniki Wrocławskiej w specjalności Budowlano-Technologicznej. Od 2011 r. współprowadzi Biuro Inżynierskie PROJEKT-MED zajmujące się projektowaniem obiektów medycznych, doradztwem, audytami i szkoleniami w zakresie technologii medycznej oraz dostępności obiektów kubaturowych.

Link do rejestracji.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Projekt unijny