Gazela Biznesu 2012

W dniu 28.12.2012 Puls Biznesu opublikował raport zawierający listę firm, które otrzymały zaszczytne wyróżnienie Gazeli Biznesu. Nasza firma otrzymała w tym roku tytuł Gazeli Biznesu. Nagroda ta oznacza, iż nasza firma ciągle utrzymuje dynamiczny wskaźnik rozwoju, cieszy się uznaniem klientów i szacunkiem partnerów biznesowych.

Edward Karczewski, współwłaściciel firmy: „Jesteśmy niezwykle dumni widząc, że nasze wyroby medyczne oraz  wysokiej jakości usługi wsparte bardzo dobrą obsługą klienta cieszą się tak dużym zaufaniem. Gazela Biznesu 2012 to potwierdzenie naszych wyników i stabilnej pozycji na rynku. Możemy zapewnić, że w 2013 nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy się aktywnie rozwijać i dostosowywać nasze wyroby i rozwiązania do potrzeb i oczekiwań  Klientów.”

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz “Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Więcej informacji na www.gazele.pl.inm

gazele biznesu

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Projekt unijny