Perła QI dla INMEDU SA oraz Złoto dla SSGM-Premium

  

W tym roku nasza firma po raz trzeci znalazła się wśród Laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International. Gala wręczenia nagród odbyła się podczas tegorocznego Europejskiego Forum Biznesu gdzie odebraliśmy nagrodę specjalną Perła QI dla wielokrotnych laureatów, a także grawerowany Złoty Medale QI za nasz ostatni Sygnalizator Stanu Gazów Medycznych SSGM-Premium. Stworzony przez INMED S.A. nowy model sygnalizatora stanu gazów medycznych wyróżnia się zaawansowana technologią, która umożliwia szereg specjalistycznych funkcji m.in podgląd stanu gazów medycznych z telefonu komórkowego czy każdego innego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową będącego w zasięgu sieci internetowej, zapis historii pomiarów na karcie microSD, połączenie ze szpitalnym systemem BMS poprzez protokół Modbus RTU, TCP/IP oraz szeregiem konfigurowalnych wyjść cyfrowych, dołączanie powielaczy sygnałów z automatyczną konfiguracją, podłączenie awaryjnego zasilania 12V ze wskazaniem stanu naładowania baterii, mierzenie chwilowych przepływów, jak i zużycia gazu z zewnętrznego przepływomierza (licznik zużycia z możliwością zerowania czy wybrania zakresu pomiaru).

Od początku istnienia konkursu Najwyższa Jakość Quality International jego celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci wyłaniani są w trzech kategoriach: Produkt, Usługi i System Zarządzania oraz w 4 grupach podmiotów uzależnionych od wielkości zatrudnienia (firmy mikro, małe, średnie i duże) oraz w odrębnej grupie Samorząd.

Wśród partnerów oraz patronów honorowych wydarzenia znaleźli się między innymi: Parlament Europejski, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Projekt unijny