23 czerwca 2022 roku w Concordia Design na Wyspie Słodowej odbyło się VIII Wrocławskie Forum Kobiet. Już po raz ósmy przedstawiciele świata nauki, kultury, biznesu i finansów spotkali się, aby rozmawiać o szansach współczesnych kobiet w życiu zawodowym, aktualnych wyzwaniach, jakie przed nimi stoją, czy roli kobiet w sytuacjach kryzysowych w obliczu wojny w Ukrainie.
INMED podczas wydarzenia reprezentowała MB, która została zaproszona do dyskusji w panelu “Tłuczemy szklany sufit”, w którym mowa była o luce płacowej/równości ekonomicznej, a także psychologicznych barierach, na jakie napotykają kobiety w sięganiu po swoje prawa.
MB zaprezentowała INMED, jako firmę bardzo przyjazną kobietom i przestrzegającą zasad równości szansy rozwoju. Firmę, w której kobiety zajmują wysokie stanowiska, w której tzw. “szklany sufit” nie istnieje, parytet jest zachowany, a pracodawca wychodzi na przeciw swoich pracownic, dając im możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin, na częściowym etacie lub umożliwiając pracę zdalną.

 

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Projekt unijny